Kniha

Strašidla a pohádkové bytosti

Vydání: Portál 2005 | Jazyk: čeština | Signatura: N 6771

Metodická příručka, určená učitelkám mateřských škol, přináší náměty na veselé strašidelné hry a tvořivou práci s předškolními dětmi.

Více informací...


Získat Přidat na seznam
Strašidla a pohádkové bytosti

Podrobnosti tohoto vydání

Obsah

Kniha obsahuje básničky, písničky, hry, návody na výrobu kostýmů a rekvizit a různé další nápady na akce pro děti předškolního věku. Všechny tyto aktivity mají společné téma - strašidla, případně pohádkové bytosti, takže jsou u dětí velmi oblíbené. Autorka většinu her sama spolu s kolegyněmi z mateřské školy vymyslela a také osobně vyzkoušela v praxi. S knihou se dá pracovat po celý rok, neboť hry jsou rozděleny podle čtyř ročních období, přičemž každé období vrcholí závěrečnou společnou akcí dětí, učitelek a rodičů (např. velice populární noční hra spojená s putováním po strašidelném lese a hledáním pokladu). Účelem knihy je poskytnout učitelkám mateřských škol, případně i vychovatelkám ve školních družinách a učitelkám prvních ročníků základních škol, nové inspirace pro práci s dětmi.

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíMARCINKO, Leona
NázevStrašidla a pohádkové bytosti
Podnázevčtyři projekty předškolní výchovy v MŠ
Autor[Text, fot.a il.] Leona Marcinko
VydáníVyd. 1
Měřítko
Místo vydáníPraha
Země vydáníČesko
NakladatelPortál
Rok vydání2005
Rozsah175 s., [8] s. barev. fot.
Durata
Vybavenínoty
Rozměry23 cm
Počet stran175
Doprovodný materiál
Poznámka
ISBN80-7178-822-8
Cena199
Obsahová char. "OCH"N1b2
Obsah OCHuDruhy a typy škol. Předškolní výchova. Základní školní vzdělání, střední školy, odborné školy, učiliště, vysoké školy. Mimoškolní výchova. Přijímací zkoušky na školy. Vzdělávání dospělých, andragogika.

Lístek

MARC
Náhledy
Strašidla a pohádkové bytostiStrašidla a pohádkové bytostiStrašidla a pohádkové bytostiStrašidla a pohádkové bytostiStrašidla a pohádkové bytostiStrašidla a pohádkové bytostiStrašidla a pohádkové bytosti