Kniha

Současná psychopatologie pro pomáhající profese

Vydání: Portál 2014 | Jazyk: čeština | Signatura: L 19176

Kniha nabízí přehled různých psychických problémů, jejich příčin a důsledků, které pro život daného jedince či skupiny přinášejí.

Více informací...


Získat Přidat na seznam
Současná psychopatologie pro pomáhající profese

Podrobnosti tohoto vydání

Obsah

Zahrnuje nejrůznější situace, které mohou s větší či menší pravděpodobností v běžném životě nastat, ať už jde o psychický dopad somatických onemocnění a trvalejších zdravotních postižení, nebo o primárně psychické poruchy a choroby. Vzhledem k tomu, že jde o text určený pracovníkům v pomáhajících profesí, zahrnuje i informace o sociálním dopadu takových potíží a orientační nabídku možné pomoci. Nakladatelská anotace.

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíVÁGNEROVÁ, Marie
NázevSoučasná psychopatologie pro pomáhající profese
AutorMarie Vágnerová
VydáníVyd. 1
Měřítko
Místo vydáníPraha
Země vydáníČesko
NakladatelPortál
Rok vydání2014
Rozsah815 s.
Durata
Vybaveníil.
Rozměry24 cm
Počet stran815
Doprovodný materiál
Poznámka
ISBN978-80-262-0696-5
Cena1049
Obsahová char. "OCH"L2a2
Obsah OCHuVyšší psychické procesy (pozornost, paměť, obrazotvornost, myšlení, intuice). Spánek. Hlubinná psychologie. Psychoanalýza. Psychopatologie. Autosugesce. Parapsychologie. Zvláštní duševní stavy a procesy (hypnotismus). Holotropní dýchání. Návraty do minulých životů (reinkarnační regrese).

Lístek

MARC
Náhledy
Současná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profeseSoučasná psychopatologie pro pomáhající profese