Kniha

Prarodiče, rodiče a vnoučata

Vydání: Portál 2011 | Jazyk: čeština | Signatura: L 16772

Příručka pro prarodiče radí, jak se vyrovnat s novou životní rolí babičky či dědečka a jak vhodně komunikovat s vnoučaty i jejich rodiči.

Více informací...


Získat Přidat na seznam
Prarodiče, rodiče a vnoučata

Podrobnosti tohoto vydání

Obsah

Stát se prarodičem patří k zásadním životním změnám. A tato změna nepřináší vždy jen samé radosti. Mění se vztahy mezi prarodiči a jejich dětmi, které se samy stávají rodiči. Babičky a dědečkové se musí vyrovnat s přívalem emocí - radostí, ale také strachem, překvapením, hněvem, žárlivostí i smutkem. Rodičem se člověk učí, stejně tak se musí naučit i být prarodičem. A jak se vyhnout chybám během celého procesu, to se snaží popsat tato příručka prostřednictvím rad, výkladů i ukázkových příkladů. Pro české čtenáře je zde doplněna kapitola napsaná českou psycholožkou.

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíCESARI Lusso, Vittoria
NázevPrarodiče, rodiče a vnoučata
Podnázevo emočních, vztahových a komunikačních úskalích
AutorVittoria Cesari Lusso ; [z francouzského originálu přeložila Hana Holubkovová]
PřekladatelHolubkovová, Hana
VydáníVyd. 1
Měřítko
Místo vydáníPraha
Země vydáníČesko
NakladatelPortál
Rok vydání2011
Rozsah111 s.
Durata
Vybavení
Rozměry20 cm
Počet stran111
Doprovodný materiál
Poznámka
ISBN978-80-262-0003-1
Cena179
Obsahová char. "OCH"L2b
Obsah OCHuHygiena duševního života. Časová tíseň. Stresy. Fobie. Agresivita. Úzkost. Bolest. Napětí. Mezilidské vztahy. Asertivita. Image. Řeč těla.

Lístek

MARC
Náhledy
Prarodiče, rodiče a vnoučataPrarodiče, rodiče a vnoučata