Kniha

Jak přežít, když si nevím rady se školou

Vydání: Portál 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: N 11652

Rady, návody a doporučení, jak se efektivně učit. Kniha je určena především dětem staršího školního věku, například těm, které přešly na víceleté gymnázium a potřebují zvládnout nároky dalšího stupně školy. Osloví i rodiče a učitele dětí.

Více informací...


Získat Přidat na seznam
Jak přežít, když si nevím rady se školou

Podrobnosti tohoto vydání

Obsah

Vaše děti si nevědí rady s tím, jak si zorganizovat učení? Neumějí se soustředit? Odkládají věci na poslední chvíli a pak nic nestíhají? Rozvržení času není jejich silná stránka? Knížka nabízí konkrétní, věcné rady, které se týkají organizace času a práce, strategií na udržení pozornosti, plánování činností. Autoři dobře vědí, že se člověku do něčeho nechce, že v něčem nevidí smysl nebo má jiné priority, a nebudou odsuzovat ani napomínat, ale nabídnou dětem strategie, jak získat lepší motivaci, jak si usnadnit školní život, jak se zbytečně nestresovat a dosahovat výsledků. Nelakují věci narůžovo, respektují, že hodně dětí si úplně neuvědomuje, k čemu jim je učení dobré, a snaží se je k tomu nenásilně přivést.

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíSHUMSKY, Ron
NázevJak přežít, když si nevím rady se školou
Podnázevrádce pro děti, které nevědí, jak se učit
AutorRon Shumsky, Susan M. Islascox, Rob Bell ; z anglického originálu The survival guide for school success! přeložila Petra Diestlerová
PřekladatelDiestlerová, Petra
Autor textuIslascox, Susan M.; Bell, Rob
VydáníVydání první
Měřítko
Místo vydáníPraha
Země vydáníČesko
NakladatelPortál
Rok vydání2015
Rozsah151 stran
Durata
Vybaveníilustrace
Rozměry23 cm
Počet stran151
Doprovodný materiál
Poznámka
ISBN978-80-262-0907-2
Cena249
Obsahová char. "OCH"N1b1
Obsah OCHuVyučování. Didaktika. Metodika. Speciální pedagogika (logopedie, somatopedie, psychopedie, etopedie, surdopedie, tyflopedie). Prostředí ve třídě. Vyučování cizích jazyků, e-learning. Sdělovací prostředky a informační technologie ve vyučovacím procesu. Výuka a výchovné programy jednotlivých předmětů. Vyučování speciálních skupin žáků. Výchova a výuka zdravotně postižených - dospělých i dětí.

Lístek

MARC
Náhledy
Jak přežít, když si nevím rady se školouJak přežít, když si nevím rady se školou