Kniha

Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.

Vydání: Blahoslav 1952 | Jazyk: čeština | Signatura: M 801

Více informací...


Získat Přidat na seznam
Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.

Podrobnosti tohoto vydání

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíKOMENSKÝ, Jan Amos
NázevHistorie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.
AutorJan Amos Komenský ; úv. doprovodil Miloslav Kaňák
Vydání
Měřítko
Místo vydáníPraha
Země vydánícs
NakladatelBlahoslav
Rok vydání1952
Rozsah254 s.
Durata
Vybaveníreprod. Hollarova portr, 4 tit.listy starých vyd.
Rozměry
Počet stran255
Doprovodný materiál
Poznámka
Cena70
Obsahová char. "OCH"L6f
Obsah OCHuKřesťanská církev všeobecně. Církevní dějiny. Církevní správa. Historická teologie. Dějiny papežství. Papežské listy. Církevní řády. Mnišské řády. Kongregace. Klášterní život. Mniši. Jeptišky. Mučedníci. Hagiografie. Životy svatých. Světci. Bludné učení. Schizma. Hereze. Kacíři. Reformační hnutí. Inkvizice.

Lístek

MARC
Náhledy
Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.