Kniha

Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.

Vydání: Spolek Komenského 1888 | Jazyk: čeština | Signatura: D 39

Více informací...


Získat Přidat na seznam
Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.

Podrobnosti tohoto vydání

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíHISTORIE
NázevHistorie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.
Podnázevs připojením historie o persekucí Valdenských roku 1655 stalé a Jana Rosacia: Koruny neuvadle mučedlníků Božích Českých
Autor textuKomenský, Jan Amos
Vydání
Měřítko
Místo vydáníV Praze
Země vydáníČesko
NakladatelSpolek Komenského
Rok vydání1888
RozsahXVI, 384 s.
Durata
Vybavení
Rozměry17 cm
Počet stran384
Doprovodný materiál
Poznámka
Cena40
Obsahová char. "OCH"L6f
Obsah OCHuKřesťanská církev všeobecně. Církevní dějiny. Církevní správa. Historická teologie. Dějiny papežství. Papežské listy. Církevní řády. Mnišské řády. Kongregace. Klášterní život. Mniši. Jeptišky. Mučedníci. Hagiografie. Životy svatých. Světci. Bludné učení. Schizma. Hereze. Kacíři. Reformační hnutí. Inkvizice.

Lístek

MARC
Náhledy
Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.Historie o těžkých protivenstvích církve české hned od počátku jejího na víru křesťanskou obrácení, v létu Páne 894. až do léta 1632 za panování Ferdinanda II.