Kniha

9 dní ke štěstí a úspěchu

Vydání: Grada Publishing 2013 | Jazyk: čeština | Signatura: L 18399

Příručka britského osobního a obchodního poradce o rychlé cestě ke štěstí a úspěchu. Určeno pro lidi, kteří se ocitli v osobní nebo pracovní krizi.

Více informací...


Získat Přidat na seznam
9 dní ke štěstí a úspěchu

Podrobnosti tohoto vydání

Obsah

Autor popisuje svou "filosofii Cesty k fantastickému pocitu", jejímž základem je 9 prvků, tedy 9 činností, které pomáhají zlepšit za 9 dní to, jak se člověk cítí. Prvních 5 prvků vytváří vyrovnanost (cvičení, osobní prostor, spánek, výživa a prostředí), další 3 prvky vytvářejí "moment" ("dosáhnout a dokončit", "učit se" a "společenské styky"), a 9. prvek, "být v přítomnosti", v sobě spojuje všechny předchozí. "Moment" je energie potřebná k vyjevení tužeb srdce či pocit nadšení. Doplněno cvičeními a aktivitami pro každý den, testy, dotazníky, seznamy, statistikami, deníčkem a receptem, jak používat 9 prvků při různých problémech (depresi, úzkosti, strachu, bipolární poruše, týrání apod.). Autor vytvořil "filosofii Cesty" při práci se svými klienty, kterým pomáhal zachraňovat jejich firmy.

Popis
Čtenářská kategoriekniha
ZáhlavíWHITEMAN, John
Název9 dní ke štěstí a úspěchu
AutorJohn Whiteman ; [přeložila Barbora Weissová]
PřekladatelWeissová, Barbora
Vydání1. vyd
Měřítko
Místo vydáníPraha
Země vydáníČesko
NakladatelGrada Publishing
Rok vydání2013
Rozsah186 s.
Durata
Vybavení
Rozměry21 cm
Počet stran186
Doprovodný materiál
Poznámka
ISBN978-80-247-4664-7
Cena299
Obsahová char. "OCH"L2a1
Obsah OCHuDuševní vývoj. Vědomí. Vývojová psychologie. Psychologie typů. Psychologie osobnosti. Psychické vlastnosti a schopnosti. Psychologie dětí a mládeže. Genialita. Nadání. Biopsychologie. Psychologická fyziologie. Čití. Smyslové vjemy (vnímání). Emocionalita. Mluvení, hluchota, čtení, psaní, kreslení.

Lístek

MARC
Náhledy
9 dní ke štěstí a úspěchu