Cesta do středu mozku
Vydání: Nakladatelství XYZ 2013 | Jazyk: čeština | Signatura: P 11936
Nejen o lidském mozku (ale především o něm) od našeho předního neurochirurga prof. MUDr. Vladimíra Beneše, DrSc., spolu s novinářem Martinem Čápem.

Podrobnosti tohoto vydání
Obsah
Publikace nám poutavou formou přibližuje život a poslání lékaře Vladimíra Beneše. Jaký je člověk, co je pro něj důležité a jak prožil svůj dosavadní život? Jeho odpovědi, úvahy a komentáře se týkají především neurochirurgie, ale také společenských témat, lidských osudů, úvah o budoucím směřování českého zdravotnictví... Jako červená nit se táhne celým Benešovým životem neutuchající zájem o medicínu, který se již záhy zaměřuje na studium mozku. Publikace je doplněna fotografiemi.
| Popis | |
|---|---|
| Čtenářská kategorie | kniha |
| Záhlaví | BENEŠ, Vladimír |
| Název | Cesta do středu mozku |
| Autor | Vladimír Beneš, Martin Čáp |
| Autor textu | Čáp, Martin |
| Vydání | |
| Měřítko | |
| Místo vydání | V Praze |
| Země vydání | Česko |
| Nakladatel | Nakladatelství XYZ |
| Rok vydání | 2013 |
| Rozsah | 262 s., [37] s. fot. |
| Durata | |
| Vybavení | |
| Rozměry | 22 cm |
| Počet stran | 262 |
| Doprovodný materiál | |
| Poznámka | |
| ISBN | 978-80-7388-769-8 |
| Cena | 299 |
| Obsahová char. "OCH" | P+ |
| Obsah OCHu | LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVOTNICTVÍ. OBOROVÉ SLOVNÍKY, ENCYKLOPEDIE, BIBLIOGRAFIE, SBORNÍKY. VADEMECUM. OSOBNOSTI. DĚJINY. |
Lístek
| MARC |
|---|
