Kurz sebepoznání

Sdílejte

Bakalář, Petr

BAKALÁŘ, Petr

Rok vydání: 2009

čtenářská kategorie: kniha, Jazyk: čeština, Signatura: L 15431

  • kniha

0 hodnocení
0 komentářů

Ohodnoťte

Uložit

Přidávám do seznamu

Pro děti

Tato funkce je dostupná jen přihlášeným čtenářům.

Popis hodnocení

Otázky, cvičení či testy nabízí čtenáři vhled do sebe samého, rekapitulaci a utřídění zkušeností, ale i inteligentní zábavu. Příručka.

Text se skládá ze tří kapitol - v první je uvedeno 250 otázek (Volíte raději pannu nebo orla? Čím bylo otráveno vaše mládí? Která věc vás na návštěvě v cizím bytě potěší?), druhá obsahuje 40 kratších cvičení, mikroúvah, často inspirovaných četbou a doplněných otázkami (Mít či být Ericha Fromma jako tři příklady setkání člověka s květinou: jeden ji utrhne a květina uvadne. Druhý ji tiše obdivuje a ani ho nenapadne, že by ji mohl vlastnit. Třetí zvolí kompromis - přesadí si ji do zahrádky. Otázka: byli jste někdy v pozici květiny? Jak to s vámi dopadlo?). Závěrečná kapitola se zabývá psychologickými komplexy (Andromedin - podvědomá potřeba pasivity, Polykratův - tendence udělat chybu, když se nám daří dobře atd.). Kniha je dle slov autora určena především těm, kdo si myslí, že nejlepším místem na světě je jejich pokoj.

Čtenářská kategoriekniha
SignaturaL 15431
Jazykčeština
ZáhlavíBAKALÁŘ, Petr
NázevKurz sebepoznání
AutorPetr Bakalář
VydáníVyd. 1
Měřítko
Místo vydáníV Praze
NakladatelTriton
Rok vydání2009
Rozsah
Durata
Vybavení
Rozměry20 cm
Počet stran131
Doprovodný materiál
Poznámka
ISBN978-80-7387-345-5
Cena178
Obsahová char. "OCH"L2c
Obsah OCHuExperimentální psychologie. Inženýrská psychologie. Výzkum. Psychologické zkoušky a testy. Psychologické hry. Vyhodnocování a zpracovávání výsledků. Přístroje na psychologická vyšetření. Psychotechnika. Grafologie. Vyšetření pro volbu povolání. Pedagogicko-psychologická diagnostika.

Mohlo by se vám líbit

Nové knihy, hudba, novinky, trháky, bestsellery a oblíbené výpůjčky.Přihlaste se

Neznáte heslo?SSL zabezpečeno

Vyhledávání

x

| en